Cevap Yazılacak Olan Yorum

Sena B 29/08/2016

Herşey son derece güzel ve kaliteliydi. Otele daha ilk girer girmez sizi şerbetleve soğuk havluyla karşılıyorlar. Hem girişteki hemde otelin içindeki lobideki resepsiyon çok güler yüzlü ve ilgili. Odaya çıktığınızda size kuruyemiş ve meyveler ikram ediliyor. Bayanlara özel saklı deniz, diğer muhafazakar otellere göre kat kat daha iyi ve kaliteli. Tamami kumdan olusmus oldugudan rahat bi sekilde denize girebiliyorsunuz. Plajlarda kullanılar kum bile özel olarak getirilmiş. Otelin plajlari kesinlikle Mavi bayrağı hak etmiş, hakkiyla da almis. Restoranlarda ve kafelerde ki garsonlar son derece ilgili, daha üstte bir performans yoktur sanırım. Servisler oldukça hızlı. Nerdeyse masa basina bir garson dusuyor. Restoranda canli muzik esliginde yemeginizi yiyorsunuz. Yemeklerin kalitesi de oldukça iyi. İdeal sayıda yemek çeşiti var, hepsi birbirinden güzel ve taze. Akşamları gittiğimiz Orman kafe ve Nargile kafe de son derece güzel. Nargile kafeye gidip, elinize soğuk bir kahve veya kokteyl alip iskeledeki koltuklarda denizi seyrdebilirsiniz. İskeledeki sahnede bazı günler canlı müzik yapılmakta, ailenizle veya arkadaslarinizla oturup keyifli bi sekilde muzik dinleyebilirsiniz. Orman kafe ise daha sakin, sessiz bir ortam ve daha az sivri sinekli :)

Yazmak İstediğiniz Cevap
Cevabınızı gönderdiğinizde Yorum Koşulları sözleşmemizi kabul etmiş sayılırsınız

İslami Tatil Yorumları

İslami Tatil Yorumları olarak muhafazakar tatil konusunda herkesin kendine en uygun tatili yapmasına yardımcı olmayı hedefliyoruz.
Yapmayı düşündüğünüz muhafazakar tatil için gideceğiniz otelde sizden önce konaklamış ve orayı deneyimlemiş gerçek kişilerin yorumlarından faydalanın.
İslami Tatil Yorumları her zaman rehberiniz olarak yanınızda !