Cevap Yazılacak Olan Yorum

bus_alt 06/09/2013

2-5 Eylül tarihleri arasında otelinizde konakladık ve genel olarak çok memnun kaldık; fakat yine de belirtmek istediğim bir kaç nokta var. Bunlardan ilki otel içerisinde air conditionların en üst derecede çalıştırılması ve bu nedenle de otelin oldukça soğuk olmasıydı; ikinci olarak ise temel bir ihtiyaç olan suyun para ile satılması pek doğru gelmedi; fakat bunlar dışında gerçekten tesisin hakkını verecek şekilde personel seçimine dikkat edilmişti, hemen hemen tüm personel oldukça güleryüzlü ve yardımseverdi. Kadınlar için ayrılan "saklı deniz" de güzel düşünülmüş bir uygulama, zaten tercihe bağlı olarak denize girilebilecek pek çok alan mevcut. Genel mekan ve oda temizliği de oldukça iyiydi. Kaldığımız kata mı mahsus bilmiyorum ama, kattaki diğer odalarda olan gürültüler odamızdan da duyuluyordu, bu konuya da dikkat edilmesini rica ediyorum.

Yazmak İstediğiniz Cevap
Cevabınızı gönderdiğinizde Yorum Koşulları sözleşmemizi kabul etmiş sayılırsınız

İslami Tatil Yorumları

İslami Tatil Yorumları olarak muhafazakar tatil konusunda herkesin kendine en uygun tatili yapmasına yardımcı olmayı hedefliyoruz.
Yapmayı düşündüğünüz muhafazakar tatil için gideceğiniz otelde sizden önce konaklamış ve orayı deneyimlemiş gerçek kişilerin yorumlarından faydalanın.
İslami Tatil Yorumları her zaman rehberiniz olarak yanınızda !