Cevap Yazılacak Olan Yorum

nevın B 15/03/2013

Gecen sene otelinizde konakladık kendi adımıza sadece su alımı konusunda sıkıntı yaşadık fakat cocuklara yönelik su kaydıragı salıncaklıpark şişmeoyualanı gibi aktiviteler olmadıgından bu senesizi tercih edemedik bu aktivitelerinde tesisinizde bulundurduğunuz vakit ilk tercihimiz olacağınızdan emin ola bilirsiniz biz kadın gurubu olarak geldigimiz otelinizde erkek cocukların su ile bir oyun oynama şansları olmayınca bizlere çok büyük sıkıntı yarattılar cocuklara oyun makinelerine yada odalarında vakit geçirmek zorunda kaldılar. Sıze tavsıyemız dört dörtlük otelinizde bu aktıvıtelere yer verılırse ilk tercıh sebebımız olacaksınız. Bu konuda değişiklik olursa bılgılendırılmeyı çok ısterım. Basarılarınızın devamını dılerım. Denızın otelınız restaurantınız ve odalarınızdan çok memnun oldugumuzu bılmenızı ısterız.

Yazmak İstediğiniz Cevap
Cevabınızı gönderdiğinizde Yorum Koşulları sözleşmemizi kabul etmiş sayılırsınız

İslami Tatil Yorumları

İslami Tatil Yorumları olarak muhafazakar tatil konusunda herkesin kendine en uygun tatili yapmasına yardımcı olmayı hedefliyoruz.
Yapmayı düşündüğünüz muhafazakar tatil için gideceğiniz otelde sizden önce konaklamış ve orayı deneyimlemiş gerçek kişilerin yorumlarından faydalanın.
İslami Tatil Yorumları her zaman rehberiniz olarak yanınızda !