Cevap Yazılacak Olan Yorum

Kübra D 24/08/2017

Otele girdikten sonra resepsiyonu bulmanız yarım saat. odalar berbat. klima var kumandası yok. banyo ve tuvalet bütün gün koku geliyor. yemekhaneye giriyorsunuz iğrenç bir koku. yemekler hep aynı tathlar hep aynı. Fotoğraflarda baklava resmi koyup orda irmik tatlısı ve puding veriyorlar . Denize gelince çakıl var demek hafif kalır bildiğiniz kayalık taşları var. Ayaklarım kayalık taşlara sıkıştı çıkamadım resmen. Bizde resimlere aldandık yorumlara aldırmadan gittik pişman olduk. Bu paraya bu hizmet çok az . Paramız ziyan oldu. Bu arada söylemeden edemeyeceğim 11 çayı ve 5 çayına sabah kahvaltıdan kalan poğaçalar veriliyor. Gözleme saati gözleme almaya gidiyorsunuz hamur kalmadı deniyor. Tek bi ıyi özelliği var o da soğuk kola ve gazoz. Gerisi fos

Yazmak İstediğiniz Cevap
Cevabınızı gönderdiğinizde Yorum Koşulları sözleşmemizi kabul etmiş sayılırsınız

İslami Tatil Yorumları

İslami Tatil Yorumları olarak muhafazakar tatil konusunda herkesin kendine en uygun tatili yapmasına yardımcı olmayı hedefliyoruz.
Yapmayı düşündüğünüz muhafazakar tatil için gideceğiniz otelde sizden önce konaklamış ve orayı deneyimlemiş gerçek kişilerin yorumlarından faydalanın.
İslami Tatil Yorumları her zaman rehberiniz olarak yanınızda !