Cevap Yazılacak Olan Yorum

Nilgun G 20/08/2017

Ben burasi kadar berbat bi otel görmedim burayi daha önce başka bi otele gitmemiş kişiler beğenir anca öncelikle temizlik namina hiç birsey yok içicek ikramlari plastik bardaklarla içicek sadece kola ve fanta var yani çocuklara yönelik meyve suyu ayran vb. Gibi hiç birsey yok yemek hanede çalisan başta duran arkadas serinlemek için elini buz kabinin icine batirip kafasina sürüyo yemek yapan arkadaşin beyaz kiyafeti kirden göruñmüyo ve o şekilde içerde geziniyo yemekleri patates yemeginin dişina cikmiyo yemeklerden kil çikiyo hergün bi soğuk su istiyosun cevap soğuk su yok gece dolabin fişini cekmisiz oluyo kahve içiceksin makina bozuk çay içiceksin demlemedik odalarin klimalri çalismiyo mutfakta klima yok yani dehşet bi otel ya bence gidilebilicek bi otel değil....

Yazmak İstediğiniz Cevap
Cevabınızı gönderdiğinizde Yorum Koşulları sözleşmemizi kabul etmiş sayılırsınız

İslami Tatil Yorumları

İslami Tatil Yorumları olarak muhafazakar tatil konusunda herkesin kendine en uygun tatili yapmasına yardımcı olmayı hedefliyoruz.
Yapmayı düşündüğünüz muhafazakar tatil için gideceğiniz otelde sizden önce konaklamış ve orayı deneyimlemiş gerçek kişilerin yorumlarından faydalanın.
İslami Tatil Yorumları her zaman rehberiniz olarak yanınızda !