Cevap Yazılacak Olan Yorum

Emir D 29/06/2017

25-30 Haziran için 5 gece 6 gün kaldık ailece kaldık.Yemekler kötü beğenmedik.Et yemekleri hazır burger tarzı köfteden yapılıyor mutfak şefine markasını sordum bilmiyorum dedi.Zaten tadı berbat olduğundan et yemeğinden uzak durduk.Tavuk ürünleri çok çıkıyor fakat o da tad&lezzette sıfır hatta ağırlaşmış desem yalan olmaz.Oysa biz gönül rahatlığıyla yemek yiyebilelim diye İslami referanslı otelde kalmayı tercih etmiştik.Otelde Giriş katta kaldık ama gider-Lağım kokusundan duramadık.Üst kattan bir oda ile değiştirmek istedik değişmediler.Giriş katların hepsinde varmış aynı sorun.Sebebi Banyoya sonradan havalandırma deliği açılmış ama bu yeterli değil pis kokunun sebebi ondan. Plaj için yolu karşıya geçiyosunuz 300 mt. dehliz gibi bir kanaldan yürüyosunuz plaj kayalık sivri kaya dolu plaj ayakkabısız giremezsiniz. Çocukluysanız size uymaz hem taş-kayadan hemde 3 metrede derinleşiyo deniz.Ödeme yapmadan önce otel yetkilisine Plaj kayalıkmış şikayet varmış diye sorup internetteki şikayetlerden bahsettim.Bu yıl iş makinesi ile temizlettik plaj süper oldu demiştiler.Doğru söylememişler.Plajdaki wc'ler 25 Hazirandan beri bozuk bugün 29 Haziran kaç gündür buradayım tamir edilmedi aynen arızalı ve pis duruyor.Otelde wi-fi yok.Bir sorun da Sivrisinek.Gece uyuyamadık.Temizlik üstün körü yapılıyor elemanlar zombi gibi kaç kere tuvalet kağıdı sabun için bile telefon açtık.Elinde ajanda sürekli not alıp şikayet dinleyen otel görevlisi bayanlar var fakat notlar alınıyor çözüm ise yok maalesef. Animasyon ve odadaki şifreli emanet kasası otelin artısı.Ben oteli beğenmedim ve kimseye de tavsiye etmiyorum.

Yazmak İstediğiniz Cevap
Cevabınızı gönderdiğinizde Yorum Koşulları sözleşmemizi kabul etmiş sayılırsınız

İslami Tatil Yorumları

İslami Tatil Yorumları olarak muhafazakar tatil konusunda herkesin kendine en uygun tatili yapmasına yardımcı olmayı hedefliyoruz.
Yapmayı düşündüğünüz muhafazakar tatil için gideceğiniz otelde sizden önce konaklamış ve orayı deneyimlemiş gerçek kişilerin yorumlarından faydalanın.
İslami Tatil Yorumları her zaman rehberiniz olarak yanınızda !