Cevap Yazılacak Olan Yorum

Tugra1453 26/07/2017

Nerden başlasam bilemiyorumki..Yemek sırasında beklerken yere yağ dökülmüş fakat temizlenmediği için yengem (4 aylık hamile kendisi.!!) ayağı kayıp düşmnüş ve hastaneye kaldırılmmıştır. Otel yetkilileri hiç ilgilenmedi. Bir özür bile dilenmedi. Otelden ayrılmak için çıkışımızı verdik kendini turizmci sanan bir arkadaş aklı sıra kendisini garantiye almak için herhangi bir şikayette bulunmayacağımıza dair bizden yazı istedi. Tabiki vermedik ve şikayetçi olduk. Bu otele gitmek isteyenlere tavsiyem uzak durun.!! Hijyen 0. müşteri ilişkisi 0. 5 karış surat herkeste. Otelde havuz bölümüne çıkarken inanılmaz bir pis koku.. Ve muhafazakar dediği otelin havuzunda erkek ve bayanlar karışık kullanıyor.. Allaha havale ettik biz ama başka aileler mağdur olmaması için hukuki süreç başlattık. Bir yemekhane işletmiş biri olarak şunu söylemeliyim gitmeyin. Muhafazakar değil ve pis bir otel. Asansörler bozuk vs vs. Başka otellere bakın yaz tatiliniz heba olmasın.. hayırlı günler..

Yazmak İstediğiniz Cevap
Cevabınızı gönderdiğinizde Yorum Koşulları sözleşmemizi kabul etmiş sayılırsınız

İslami Tatil Yorumları

İslami Tatil Yorumları olarak muhafazakar tatil konusunda herkesin kendine en uygun tatili yapmasına yardımcı olmayı hedefliyoruz.
Yapmayı düşündüğünüz muhafazakar tatil için gideceğiniz otelde sizden önce konaklamış ve orayı deneyimlemiş gerçek kişilerin yorumlarından faydalanın.
İslami Tatil Yorumları her zaman rehberiniz olarak yanınızda !